Pentatron spol. s r.o.
Menu (textove menu naleznete na konci stránky)
Výrobky PASO Výrobky EGi

Formuláře

Veškeré výstupy z formulářů které mají být odeslány jsou pro kontrolu přesměrovány na Vaši e-mailovou adresu, prosím zkontrolujte naformátování těchto zpráv.

Dotazy

Stránky dotazů u jednotlivých firem bych doporučoval spojit v jednu komplexní stránku. V začátcích by to vyřešilo nedostatek textu.

Novinky

Stránky novinek ke svému provozu potřebují "PHP scrip runtime" (na serveru musi být nainstalováno a povoleno spouštění těchto prográmků) + podporu databáze. Na serveru PVT, kde máte umístěny Vaše stránky používání PHP není povoleno. Je zde umožněno pouzívat podobnou technologii (ASP), takže část scriptů by se v nejhorším případě dala přizpůsobit. Používání ASP a databáze je na serveru PVT za měsíční poplatek. Doporučoval bych přehodnotit setrvání prezentace na serveru PVT. Tyto dvě věci(PHP a databáze) budou zapotřebí i při používání aplikací pro "Virtuální obchod" a pro zprávu ceníků přez internet(editace ceníků prez prohlížeč).
Dovolil bych si nabídnout pronájem prostoru na serveru v Hradci Králové, který je umístěn co do výhodnosti na podobném místě na internetu jako PVT a výše uvedené prvky potřebné k dalšímu provozu a vývoji jsou v ceně pronájmu. Cena pronájmu za 1MB je 120Kč/měsíc. Cena pronájmu za 5MB je 300Kč/měsíc.

Výrobky + O firmě

Potřevobal bych nějaké texty jako úvod k výrobkům a informacím o firmě. Hlavně to jsou texty k EGi a k Dorsy. Na stránkách kde mi tyto texty chybí, jsem to označil.

EGi

U EGi jsme se domlouvali, že použijeme obrázky a strukturu z http://www.egiaudio.com. Nenašel jsem v EGi odkaz na katalog. Je to chyba nebo nejsou připraveny texty?

INFOBULETIN
Pokud máte zájem o zasílání informačního buletinu, vyplňte prosím e-mailovou adresu v následujícím formuláři.
Výrobky SELTI Výrobky DORSY
 

Firma  Napište nám  Výrobky  Selti  Paso  EGi  Dorsy  Ceník  Registrace 

Pentatron spol. s r.o.
Create by Graphic group®


O firmě Napište nám. Výrobky Selti Paso EGi Dorsy Kompletní ceník Registrace nového zákazníka