Pentatron spol. s r.o.
Menu (textove menu naleznete na konci stránky)

Pentatron spol. s r.o. je obchodní společností zastupující převážně italské elektrotechnické firmy na zdejším trhu. Naše orientace je směřována do oblasti slaboproudé elektrotechniky.

Nosným firemním programem jsou ozvučovací systémy milánské firmy PASO . Tato firma je dnes již tradiční výrobce ozvučovací techniky převážně na principu 100V technologie se zastoupením ve více než 40 zemích světa. Standartní systém 100V zajišťuje plnou kompatibilitu s jakýmkoliv jiným systémem na stejné bázi. Nabídka firmy je velice široká a obsáhne celý elektroakustický řetězec od reproduktorů, samozřejmě v různém provedení, přes zesilovače, mixy, skříně, mikrofony až po hotelové, konferenční a hlasovací systémy.

Další italskou firmou, jejíž výrobky dovážíme pro naše zákazníky je firma SELTI zabývající se systémy domácích telefonů, videotelefonů a veškerého příslušenství nutného k ucelenému domácímu systému. Také tento systém je stavebnicový a to umožňuje najít řešení i pro složitější objektové systémy s kombinacemi vchodů, či účastníků.

Pro celý náš firemní program nabízíme komplexní služby počínající poradenstvím, přes výběr, sestavení konfigurace až po případnou šéfmontáž, je-li požadována.


O firmě  Napište nám  Výrobky  Selti  Paso  EGi  Dorsy  Kompletní ceník  Registrace nového zákazníka

Pentatron spol. s r.o.
Create by Graphic group®


O firmě Napište nám. Výrobky Selti Paso EGi Dorsy Kompletní ceník Registrace nového zákazníka